Ubytování ve Francii, Saint-Tropez (Azurové pobřeží) v rekreačním domě 'Le Vent d'Est'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Vent d'Est, Saint-Tropez
★★

Francie, Azurové pobřeží, Saint-Tropez

Francie, Azurové pobřeží, Saint-Tropez
Číslo objektu: FR8450.660.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8450_660_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 29.211,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Le Vent d'Est', 5-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 3 m2, terasa 40 m2, terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. 83065000048 OG
Informace o domě (rezidenci)
3 km od Saint-Tropez: Rodinný dům, obklopen stromy. Klidná, vyvýšená poloha, 500 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek. Příjezd vede až k objektu. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 1.5 km, supermarket 2.5 km, restaurace 2 km, kavárna 2 km, písečná pláž 'La Bouillabaisse' 2 km. Marina 2.5 km, golfové hřiště (18 jamek) 1 km, škola plachtění 500 m, tenis 2 km, minigolf 2 km. Atrakce v blízkosti: Saint-Tropez 3 km, Sainte-Maxime 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint-Tropez:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světoznámé St Tropez je mýtem a přispívá ke skvělé pověsti Azurového pobřeží. Vyrazte na procházku provensálskými uličkami a nasajte uměleckou atmosférou malá, rušná, kouzelná rybářská obec s 5'500 obyvatel přímo u moře, 68 km severo-východně od Toulon, 83 km jiho-západně od Cannes, 112 km jiho-západně od Nice. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava, muzeum, kino, fitness-centrum. Další možnosti nákupu, 5 km. V létě se změní tento malý rybářský přístav v kouzelný přístav s krásnými jachtami z celého světa.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Minigolf 6 km. Rajtování, Grimaud 14 km. Půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Azur Park' 5 km. Populární pláže v Pampelonne - 6 km (Ramatuelle). Akce po celý rok: regaty, svátek Bravade, trh starožitností, výstavy uměleckého malířství, polo závody v Gassin.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:20
Mapa stránek ...