Ubytování ve Francii, Saint-Tropez (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Les Carles'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Carles, Saint-Tropez
★★★

Francie, Azurové pobřeží, Saint-Tropez

Francie, Azurové pobřeží, Saint-Tropez
Číslo objektu: FR8450.240.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8450_240_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 10.584,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 28 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Malý balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný, na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 12. Pozor prosím: hlásič kouře. 83119002208SB
Informace o domě (rezidenci)
Malá rezidence 'Les Carles'. Nad Saint-Tropez, 1 km od centra, klidná poloha, 1 km od moře. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1.2 km, supermarket 4 km, obchodní centrum 5 km, restaurace 1 km, písečná pláž 'La Bouillabaisse' 1.3 km. Sportovní přístav 1 km, škola plachtění 2.5 km, tenis 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Parc d'attractions Azur Park 4 km, Pampelonne 5 km, Port Grimaud 6 km, Sainte-Maxime 16 km, Cannes 84 km, Nice 110 km. Známá jezera v okolí: Lac de Sainte Croix 92 km. Turistické oblasti Massif de l'Esterel 50 km. Rezidence s elektricky ovládanou branou.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint-Tropez:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světoznámé St Tropez je mýtem a přispívá ke skvělé pověsti Azurového pobřeží. Vyrazte na procházku provensálskými uličkami a nasajte uměleckou atmosférou malá, rušná, kouzelná rybářská obec s 5'500 obyvatel přímo u moře, 68 km severo-východně od Toulon, 83 km jiho-západně od Cannes, 112 km jiho-západně od Nice. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava, muzeum, kino, fitness-centrum. Další možnosti nákupu, 5 km. V létě se změní tento malý rybářský přístav v kouzelný přístav s krásnými jachtami z celého světa.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Minigolf 6 km. Rajtování, Grimaud 14 km. Půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Azur Park' 5 km. Populární pláže v Pampelonne - 6 km (Ramatuelle). Akce po celý rok: regaty, svátek Bravade, trh starožitností, výstavy uměleckého malířství, polo závody v Gassin.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:06
Mapa stránek ...