Ubytování ve Francii, Saint Cyr sur mer Les Lecques (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Le Madril?ne'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Madril?ne, Saint Cyr sur mer Les Lecques
★★★

Francie, Azurové pobřeží, Saint Cyr sur mer Les Lecques

Francie, Azurové pobřeží, Saint Cyr sur mer Les Lecques
Číslo objektu: FR8342.614.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8342_614_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.109,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 44 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 200 cm), TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velká terasa 15 m2, krytá, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, 100 m. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná rezidence 'Le Madril?ne', 2-podlažní, rok výstavby 2003. 500 m od centra Saint Cyr sur Mer, 900 m od moře, 900 m plaz. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, supermarket 600 m, restaurace 200 m, písečná pláž 900 m. Golfové hřiště (18 jamek) 6 km, tenis 2 km. Atrakce v blízkosti: Les Calanques de Marseille, Cassis. Turistické oblasti Sainte Baume et Sainte Victoire, Calanques Port-Cros, Porquerolles, Ile verte, Embiez, Figuerolles, Cassis. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Saint Cyr sur Mer, 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Cyr sur mer Les Lecques:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Pokud přijedete vlakem: 'Saint Cyr / Les Lecque / La Cadiere' stanice. Naše byty a domy jsou rozesety v blízkosti řady památek. Letovisko a předměstí od Saint Cyr Sur Mer přímo u moře. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aqualand'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Půjčovna horských kol. Školka pro děti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:04
Mapa stránek ...