Ubytování ve Francii, Saint Cyr sur Mer La Madrague (Azurové pobřeží) v apartmánu 'La Madrague d'Azur'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Madrague d'Azur, Saint Cyr sur Mer La Madrague
★★★

Francie, Azurové pobřeží, Saint Cyr sur Mer La Madrague

Francie, Azurové pobřeží, Saint Cyr sur Mer La Madrague
Číslo objektu: FR8341.160.10
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8341_160_10/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.252,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Komfortní zařízení: jídelna 14 m2. Vstup na terasu. Malý salón s TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 12 m2 částéčně krytá, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. Pěkný výhled na moře a na les. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře. x.
Informace o domě (rezidenci)
La Madrague: 'La Madrague d'Azur' je rezidence se 7 byty. V roce 2002 byla renovována. Nachází se v obytné čtvrti na uzavřeném, 2000 m2 velkém pozemku se stromy a květinami. Každý byt má elektrické žaluzie a vlastní parkovací místo na pozemku rezidence, která je uzavřena dvěma branami. Společné: bazén (13x6 m, hloubka: 0.5-2.5 m, 01.05.-31.10.) se skokanským můstkem a dlážděnou pláží. Jihozápadní terasa, 240 m2, se zahradním nábytkem. Výhled na moře a vrcholky La Madrague. Správce domu v místě. Poloha: bytový dům 'La Madrague d'Azur'. Na kraji obce, 2 km od centra Saint Cyr sur Mer, 200 m od moře. Společné: bazén hranatý (13 x 6 m, hloubka 100 - 250 cm, 15.05.-19.10.) s alarmem. Obchod, potraviny, písečná pláž 200 m, kamenitá pláž 300 m. Golfové hřiště 8 km, tenis 4 km. Atrakce v blízkosti: Aqualand 3 km. Turistické oblasti Sainte Baume, Sainte Victoire, Calanques Port-Cros, Porquerolles, Ile verte, Embiez, Figuerolles, Cassis. Pozor prosím: rezidence s elektricky ovládanou branou. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Cyr sur Mer La Madrague:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko a předměstí od Saint Cyr Sur Mer přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 8 km od La Ciotat, 10 km od Bandol, 24 km od Toulon. Veškeré služby v místě. Příjezd vlakem: nádraží Saint Cyr / Les Lecques / La Cadi?re. Naše byty a domy jsou rozděleny ve všech obytných zařízeních. 21 km od Calanques de Cassis.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aqualand'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Rajtování. Školka pro děti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:28
Mapa stránek ...