Ubytování ve Francii, Saint Aygulf (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Le Mas des Calanques'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Mas des Calanques, Saint Aygulf
★★

Francie, Azurové pobřeží, Saint Aygulf

Francie, Azurové pobřeží, Saint Aygulf
Číslo objektu: FR8541.310.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8541_310_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.281,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka), větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně u vstupu (myčka, 3 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 30 m2, malé zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 30. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Le Mas des Calanques'. V obci, klidná poloha, 150 m od moře, 150 m plaz. Parkovací místo. Potraviny 400 m, restaurace 500 m, pekárna, kavárna 400 m, park 'Areca' 250 m, potápěčské centrum 7 km, koupaliště 6 km. Marina 700 m. Atrakce v blízkosti: Aqualand 5 km, Lunapark 5 km, Fréjus 6 km, St Tropez 30 km, Marineland 55 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Saint Aygulf.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Aygulf:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Lázeňské centrum s 4'500 obyvatel, 15 km od Ste Maxime, 40 km od St Tropez, 44 km od Cannes. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 1.5 km. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aquatica'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Roquebrune sur Argens 6 km. Rajtování 6 km. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:44
Mapa stránek ...