Ubytování ve Francii, Nice (Azurové pobřeží) v rekreačním domě 'Saint Pierre de Féric'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Saint Pierre de Féric, Nice
★★★

Francie, Azurové pobřeží, Nice

Francie, Azurové pobřeží, Nice
Číslo objektu: FR8800.531.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8800_531_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 67.198,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 200 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 40 m2, jihovýchodní orientace. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'Saint Pierre de Féric', 2-podlažní. Ve čtvrti Saint Philippe, samostatně stojící, vyvýšená poloha na kopci, 2 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 200 m2, bazén (10 x 5 m, hloubka 90 - 280 cm, 15.06.-15.09.). V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Neupravený, příkrý, úzký příjezd vede až k objektu. Obchod, potraviny 900 m, autobusová zastávka 100 m, kamenitá pláž 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Nice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Doporučujeme navštívit: staré město s malebnými uličkami a kostelem z přelomu 17. a 18. století a kapli, 'Saleya', 'Anglickou promenádu' (Promenade des Anglais), ruskou pravoslavnou katedrálu St Nicholas a muzeum Matisse. Velké, známé, rušné město a letovisko s 340'735 obyvatel přímo u moře, 32 km západně od Menton, 34 km východně od Cannes, 40 km západně od la fronti?re Italienne. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, masáže, thalassoterapie, 15 - 25 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, délka 7.5 km. Aquapark 'Marineland', 20 km. Sportovní přístav Nice,Antibes, Monaco. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Golfové hřiště 18 jamek, Biot 20 km. Minigolf. Rajtování 20 km. Rybaření.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.6.2018 05:33
Mapa stránek ...