Ubytování ve Francii, Nice (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Les Terrasses'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Terrasses, Nice
★★

Francie, Azurové pobřeží, Nice

Francie, Azurové pobřeží, Nice
Číslo objektu: FR8800.451.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8800_451_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 10.495,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Světlé, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka a klimatizace. Vstup na balkon. Kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Klimatizace. Malý balkon 6 m2, východní orientace. Výhled na krajinu a na město. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. 06088000829QJ
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Les Terrasses', 6-podlažní. Nad nice, ve čtvrti Cessole, 1.6 km od moře. V domě: výtah. Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod, restaurace 100 m, pekárna 200 m, autobusová zastávka '50', kamenitá pláž '1000'. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Nice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Doporučujeme navštívit: staré město s malebnými uličkami a kostelem z přelomu 17. a 18. století a kapli, 'Saleya', 'Anglickou promenádu' (Promenade des Anglais), ruskou pravoslavnou katedrálu St Nicholas a muzeum Matisse. Velké, známé, rušné město a letovisko s 340'735 obyvatel přímo u moře, 32 km západně od Menton, 34 km východně od Cannes, 40 km západně od la fronti?re Italienne. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, masáže, thalassoterapie, 15 - 25 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, délka 7.5 km. Aquapark 'Marineland', 20 km. Sportovní přístav Nice,Antibes, Monaco. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Golfové hřiště 18 jamek, Biot 20 km. Minigolf. Rajtování 20 km. Rybaření.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:02
Mapa stránek ...