Ubytování ve Francii, Mandelieu (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Collines de Bellevue'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Collines de Bellevue, Mandelieu
★★★★

Francie, Azurové pobřeží, Mandelieu

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Francie, Azurové pobřeží, Mandelieu
Číslo objektu: FR8635.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8635_250_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.445,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 67 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm), klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 2x sprcha/WC. E-topení. Velká terasa 24 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře a do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 11 (kryté). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR, EN, DE. Hlásič kouře. 06079000023MX
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkný statek 'Collines de Bellevue', rok výstavby 2006. Nad Mandelieu, 2 km od centra, na kopci, v obytné čtvrti, 4 km od moře, 4 km plaz, v zeleni. Společné: park, rostlinami a stromy, bazén (23 x 10 m, hloubka 80 - 200 cm, 15.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, tenis, terasa. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod 2 km, supermarket 3 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 2 km, písečná pláž 4 km. Golfové hřiště 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Cannes, 12 km. Přístup k bazénu po 35 schodech.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Mandelieu:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko s 20'000 obyvatel, 65 km od Monaco, 76 km od St Tropez. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, pamětihodnosti. Předání klíčů a vracení klíčů se uskutečňuje v naší kanceláři v Cannes. Mandelieu se nachází na úpatí masivu Tanneron a je to mezinárodní centrum Mimosa. Doporučujeme navštívit hrad Napoule.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.11.2019 22:03
Mapa stránek ...