Ubytování ve Francii, Les Issambres (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Le Hameau des Issambres'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Hameau des Issambres, Les Issambres
★★★

Francie, Azurové pobřeží, Les Issambres

Francie, Azurové pobřeží, Les Issambres
Číslo objektu: FR8485.310.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8485_310_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.874,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa krytá, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře, na krajinu a na les. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkná rezidence 'Le Hameau des Issambres', obklopen stromy. Nad des Issambres, 3.5 km od centra, klidná, slunná poloha na kopci, 3 km od moře, 3 km plaz. Společné: park 20'000 m2 (oplocený), bazén (15 x 30 m, hloubka 90 - 150 cm, 15.04.-15.09.). Atypický bazén. Dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V domě: prádelna (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3.5 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, pekárna 3 km, písečná pláž 'La Garonnette' 3 km, termální bazén 'Thalassothérapie' 3.2 km. Sportovní přístav 3 km, golfové hřiště (18 jamek) 12 km, škola plachtění 3 km. Atrakce v blízkosti: Aqualand 13 km, Bateau navette pour Saint Tropez 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Rezidence s elektricky ovládanou branou.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Les Issambres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 3'000 obyvatel, 22 km od St Tropez, 13 km od St Raphaël, 8 km od Ste Maxime. V obci: supermarket, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aqualand', 8 km. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Roquebrune sur Argens 10 km, dalši golfové hřiště v okruhu 8 km. Minigolf 3 km. Rajtování, Roquebrune sur Argens. Rybaření. 26 km turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 06:00
Mapa stránek ...