Ubytování ve Francii, Les Issambres (Azurové pobřeží) v rekreačním domě 'Clos Romain'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Clos Romain, Les Issambres
★★★

Francie, Azurové pobřeží, Les Issambres

Francie, Azurové pobřeží, Les Issambres
Číslo objektu: FR8485.192.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8485_192_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 42.509,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 110 m2 na 2 podlažích. Vstup. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Koupelna/WC. Ve spodním patře: jídelna s TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a klimatizace. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. E-topení. Terasa 220 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V přízemí je přístup do ložnice přes prádelnu.
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'Clos Romain', 2-podlažní. Mimo obec, 3.5 km od centra Les Issambres, klidná poloha na kopci, 3.5 km od moře, 4.5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'100 m2 (oplocený) s rostlinami a stromy, bazén (4 x 9 m, hloubka 120 - 180 cm, 01.05.-30.09.) s vnitřními schůdky a roletami. Venkovní sprcha. Příjezd vede až k objektu. Obchod 3.5 km, restaurace 3.5 km, písečná pláž 3.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Les Issambres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 3'000 obyvatel, 22 km od St Tropez, 13 km od St Raphaël, 8 km od Ste Maxime. V obci: supermarket, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aqualand', 8 km. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Roquebrune sur Argens 10 km, dalši golfové hřiště v okruhu 8 km. Minigolf 3 km. Rajtování, Roquebrune sur Argens. Rybaření. 26 km turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:23
Mapa stránek ...