Ubytování ve Francii, Le Lavandou (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Parc du Lavandou'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Parc du Lavandou, Le Lavandou
★★★

Francie, Azurové pobřeží, Le Lavandou

Francie, Azurové pobřeží, Le Lavandou
Číslo objektu: FR8420.300.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8420_300_6/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.147,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2 v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled do zahrady a Golfové hřiště. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 187 en Sous Sol, výška 185 cm, šířka 205 cm. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Parc du Lavandou'. Na kraji obce, 700 m od centra, 800 m od moře, 800 m plaz. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště 150 m. Obchod 800 m, supermarket 400 m, restaurace, kavárna 800 m, centrum dostupné pěšky během 15 min. Sportovní přístav 900 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Le Lavandou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Autentická rybářská vesnice, moderní, dynamické, sportovní, kulturní a přímořské letovisko. 12 km od pobřeží, 12 nádherných písečných pláží, chráněné prostředí, mezinárodní přístav. Ocenění 'Pavillon Etoiles de Mer' pro kvalitní vodu ke koupání. '1er Prix Regional de la Mer 2008' pro rozvoj pobřeží. 'Label Ville Fleurie', 3 květy pro krásné Lavandou. Nabídka volnočasových aktivit, zábavy a slavnosti. Golfové hřiště, minigolf, letní kino, město zábavy, cyklistické stezky a největší trh Var ve čtvrtek. Lodní výlety na ostrovy a do Saint Tropez. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 5'000 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 23 km od Hy?res Les Palmiers, 38 km od St Tropez, 20 km od Cavalaire. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 12 km. Aquapark 'Ste Maxime', 41 km. Sportovní přístav Le Lavandou. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Minigolf. 10 km cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:25
Mapa stránek ...