Ubytování ve Francii, Le Lavandou (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Boutin'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Boutin, Le Lavandou
★★

Francie, Azurové pobřeží, Le Lavandou

Francie, Azurové pobřeží, Le Lavandou
Číslo objektu: FR8420.242.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8420_242_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.281,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 54 m2 v 1. patře, jižní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Malá kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2, malý balkon 4 m2. Balkónový nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Boutin', 3-podlažní. V centru obce Lavandou, centrální poloha, 150 m od moře. Společné: zahrada 30 m2 (není oplocena), veřejné parkoviště 100 m. Obchod 50 m, potraviny, restaurace 100 m, bar, pekárna, kavárna 50 m, internetová kavárna 100 m, pěší zóna 200 m, půjčovna jízdních kol 100 m, centrum dostupné pěšky během 2 min. Autobusová zastávka 250 m, písečná pláž 150 m. Sportovní přístav 500 m, minigolf 1 km. Pozor prosím: bez výtahu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Le Lavandou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Autentická rybářská vesnice, moderní, dynamické, sportovní, kulturní a přímořské letovisko. 12 km od pobřeží, 12 nádherných písečných pláží, chráněné prostředí, mezinárodní přístav. Ocenění 'Pavillon Etoiles de Mer' pro kvalitní vodu ke koupání. '1er Prix Regional de la Mer 2008' pro rozvoj pobřeží. 'Label Ville Fleurie', 3 květy pro krásné Lavandou. Nabídka volnočasových aktivit, zábavy a slavnosti. Golfové hřiště, minigolf, letní kino, město zábavy, cyklistické stezky a největší trh Var ve čtvrtek. Lodní výlety na ostrovy a do Saint Tropez. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 5'000 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 23 km od Hy?res Les Palmiers, 38 km od St Tropez, 20 km od Cavalaire. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 12 km. Aquapark 'Ste Maxime', 41 km. Sportovní přístav Le Lavandou. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Minigolf. 10 km cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.7.2018 20:24
Mapa stránek ...