Ubytování ve Francii, Fréjus (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Le Cesarée'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Cesarée, Fréjus
★★

Francie, Azurové pobřeží, Fréjus

Francie, Azurové pobřeží, Fréjus
Číslo objektu: FR8509.800.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8509_800_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.296,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 3. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Malá terasa. Balkónový nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 6042 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Port Fréjus: Rezidence 'Le Cesarée'. 200 m od moře, 300 m plaz. Společné: bazén hranatý (10 x 20 m, hloubka 110 - 180 cm, 15.06.-15.09.) s vnitřními schůdky. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 500 m, supermarket 1 km, restaurace 500 m, nádraží 'saint-Raphaël Valescure' 2 km, písečná pláž 500 m, potápěčské centrum 250 m. Sportovní přístav 50 m, golfové hřiště (18 jamek) 7 km. Atrakce v blízkosti: Base Nature 500 m, Cannes 40 km, Saint-Tropez 40 km, Nice 70 km, Gorges du verdon 90 km. Známá jezera v okolí: Sainte-Croix 90 km. Turistické oblasti Estérel 8 km. Pozor prosím: dálnice 10 km od domu. Letiště 65 km od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Fréjus:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické město s 47'900 obyvatel, 65 km od Nice, 90 km od Toulon, 94 km od Monaco. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Turistické cesty. Bezpodmínečně k vidění: zoologický Safaripark.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:20
Mapa stránek ...