Ubytování ve Francii, Cavalaire (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Porto di Mar'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Porto di Mar, Cavalaire
★★★

Francie, Azurové pobřeží, Cavalaire

Francie, Azurové pobřeží, Cavalaire
Číslo objektu: FR8430.450.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8430_450_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.049,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Úplně renovovaný v roce 2016, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, plochá obrazovka a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení, klimatizace. Terasa 14 m2, krytá. Zahradní nábytek, gril. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Porto di Mar', 4-podlažní. Centrální poloha v obytné čtvrti, 500 m od moře. Společné: zahrada (není oplocena) s květinami a stromy. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod 200 m, potraviny 350 m, supermarket 800 m, obchodní centrum 10 km, restaurace 150 m, bar, pekárna 400 m, centrum dostupné pěšky během 3 min. Písečná pláž 500 m, park 'Aqualand' 24 km, potápěčské centrum 400 m. Sportovní přístav 250 m, škola plachtění 650 m, tenis 100 m, minigolf 12 km. Atrakce v blízkosti: Azur Park, Paint-ball 12 km, Bowling ? Port-Grimaud 13 km, St-Tropez 17 km, Ste-Maxime 24 km. Turistické oblasti Sentier du Fenouillet 2.4 km, Sentier du littoral 7 km, Toulon 60 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Cavalaire:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
*Cavalaire úplně na jihu Côte des Maures. Místo obklopené zalesněnými kopci. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'000 obyvatel přímo u moře, 15 km od St Tropez, 18 km od Ste Maxime, 80 km od Cannes. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, kino. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu, 10 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 4 km. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Ste Maxime', 18 km. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis (1 km). Minigolf 10 km. Rajtování. Turistické cesty. Půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Azur Park' 10 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:22
Mapa stránek ...