Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cap Marine' - Francie (Azurové pobřeží), Cavalaire. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), klimatizace a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 6 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cap Marine, Cavalaire

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8430_350_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), klimatizace a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 6 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 513, výška 200 cm, šířka 220 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2018 17:40
Mapa stránek ...