Ubytování ve Francii, Cannes (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Cannes Bay'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Cannes Bay, Cannes
★★★

Francie, Azurové pobřeží, Cannes

Francie, Azurové pobřeží, Cannes
Číslo objektu: FR8650.615.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8650_615_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.908,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2, v přízemí, západní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 20 m2 částéčně krytá, západní orientace, zahradní sezení 40 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 27. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře. 06029004002HT
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, pěkná rezidence 'Cannes Bay', 5-podlažní. Ve čtvrti Palm Beach 2 km od centra Cannes, 20 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: malá, udržovaná zahrada květinami. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod 500 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka, písečná pláž 20 m. Sportovní přístav 700 m. Atrakce v blízkosti: Croisette 50 m, Palais des festivals 2.5 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Cannes:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
S obytnou zónou 'La Californie', malebnou čtvrtí 'Le Suquet' a slavnostním sálem 'Palais des Festivals' je Cannes nejpopulárnějším lázeňským místem velké, proslulé letovisko s 71'000 obyvatel, 60 km od Monaco, 78 km od St Tropez. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti. Mezi dvěma přístavy jsou překrásné písčité pláže a také promenáda 'La Croisette'. Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky.
informace pro letní ubytování
Potápění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Létání, pronájem člunů. Cannes: písečná pláž. Z Cannes do Antibes: oblázková pláž.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:11
Mapa stránek ...