Ubytování ve Francii, Bormes-les-Mimosas (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Côte d'Azur'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Côte d'Azur, Bormes-les-Mimosas

Francie, Azurové pobřeží, Bormes-les-Mimosas

Francie, Azurové pobřeží, Bormes-les-Mimosas
Číslo objektu: FR8421.200.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8421_200_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.210,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení. Balkon 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 239, výška 180 cm, šířka 230 cm. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře. Výtah.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Cote d'Azur' sestává z více 3 - 4 patrových budov, některé s výtahem. Vícegenerační dům 'Côte d'Azur', rok výstavby 1980. Ve čtvrti Bormes La Favi?re, 400 m od moře. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace, bar 500 m, písečná pláž 400 m. Sportovní přístav 1 km, minigolf 3 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Bormes-les-Mimosas:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Bormes les Mimosas: typická vesnice s trhem s řemeslnými výrobky, krásnými písčitými plážemi a pevností. Proslulé, vhodné pro rodinou rekreaci, sředověké město a letovisko s 4'000 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, na vyvýšeném místě, dopravně výhodná poloha, 22 km od Hy?res, 37 km od St Tropez, 38 km od Toulon. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Pláž, délka 17 km. Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aqualand Ste Maxime', 41 km. Sportovní přístav La Favi?re. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Minigolf 3 km. 17 km turistické cesty. 6 km cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:03
Mapa stránek ...