Ubytování ve Francii, Bandol (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Le Nausicaa'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Nausicaa, Bandol
★★

Francie, Azurové pobřeží, Bandol

Francie, Azurové pobřeží, Bandol
Číslo objektu: FR8340.131.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8340_131_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 8.838,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 36 m2, ve zvýšeném přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV a DVD. Vstup na terasu. Vstup se závěsem s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), TV a DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 25 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování č. 4. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Le Nausicaa', 2-podlažní. Na kraji obce, 1.4 km od centra Bandol, v obytné čtvrti, 800 m od moře. Potraviny 300 m, restaurace 800 m, nádraží 1.2 km, písečná pláž 'Renecros' 1.7 km, kamenitá pláž 800 m. Golfové hřiště (18 jamek) 4.5 km, tenis 800 m. Atrakce v blízkosti: Aqualand 8 km. Turistické oblasti Sainte Baume, Sainte Victoire, Calanques Port-Cros, Porquerolles, Ile verte, Embiez, Figuerolles, Cassis. Pozor prosím: rezidence s elektricky ovládanou branou. Železnice v blízkosti.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Bandol:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné město a letovisko s 7'900 obyvatel přímo u moře, 51 km od Marseille, 17 km od Toulon. Veškeré služby v místě. Thalassoterapie. Pro většinu objektů se koná předávání klíčů v naší kanceláři v La Madrague v Saint Cyr, přesné podmínky se dozvíte v cestovním podkladech.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Kamenitá pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště, Frégate 5 km. Rajtování. Turistické cesty. Školka pro děti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:01
Mapa stránek ...