Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'O-Sancy Résidence de tourisme' - Francie (Auvergne), Super Besse. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'T3 6', 3-pokojový byt 40 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. E-topení. Balkon nebo terasa. Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu O-Sancy Résidence de tourisme, Super Besse

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4267_100_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'T3 6', 3-pokojový byt 40 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. E-topení. Balkon nebo terasa. Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:32
Mapa stránek ...