Ubytování ve Francii, Super Besse (Auvergne) v apartmánu 'O-Sancy Résidence de tourisme'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu O-Sancy Résidence de tourisme, Super Besse
★★

Francie, Auvergne, Super Besse

Francie, Auvergne, Super Besse
Číslo objektu: FR4267.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4267_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'T2 4', 2-pokojový byt 35 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. E-topení. Balkon. Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní rezidence 'O-Sancy Résidence de tourisme'. 135 byty v rezidenci. V obci, 1.5 km od centra, ve svahu, 1.5 km od sjezdovek. Společné: krytý bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. V rekreačním zařízení: recepce, přístup na internet, sauna (vše zahrnuto v ceně), herní místnost, výtah, lyžárna. Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra) u domu, veřejné parkoviště 100 m na ulici. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 100 m, nádraží 'Clermont Ferrand' 50 km. Lyžařské centrum 1.5 km, lyžařské sjezdovky 1.5 km. Atrakce v blízkosti: La Bourboule 40 km, Mont Doré 30 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Super Besse 1.5 km. Známá jezera v okolí: Des Hermines. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (v ceně). Ski bus do lyžařského střediska Super Besse zdarma. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:22
Mapa stránek ...