Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'ferme' - Francie (Auvergne), Puy-en-Velay. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 135 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x dětský pokoj s 2x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Topení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Wood in extra.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě ferme, Puy-en-Velay

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4353_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 135 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x dětský pokoj s 2x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Topení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Wood in extra.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 07:47
Mapa stránek ...