Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Clos des Sapins' - Francie (Auvergne), Monlet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová chata 55 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 18 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Pozor prosím: nekuřácký dům.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Clos des Sapins, Monlet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4339_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 55 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 18 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 17:17
Mapa stránek ...