Ubytování ve Francii, Monlet (Auvergne) v rekreačním domě 'Le Clos des Sapins'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Clos des Sapins, Monlet
★★

Francie, Auvergne, Monlet

Francie, Auvergne, Monlet
Číslo objektu: FR4339.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4339_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.407,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 55 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 18 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Monlet 28 km od Puy-en-Velay: Chata 'Le Clos des Sapins', rok výstavby 2005, obklopen stromy. Mimo obec, klidná poloha, oblast se slabým provozem, 20 m od lesa. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'200 m2, zahrada s trávníkem. Ping-pong. Příjezd vede až k objektu (přírodní cesta). Garáž. Obchod 14 km, potraviny 2 km, supermarket 12 km, restaurace 4 km, koupaliště 15 km, zátoka ke koupání 7 km, jezero ke koupání 7 km, jezero de Malaguet 600 m. Tenis 4 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Parc Naturel Régional du Livradois-Forez, Les Volcans d'Auvergne, Parc d'attractions Vulcania 130 km, Puy en Velay 30 km, La Brasserie Vellavia 30 km, Centre Bien Etre + cours de yoga 200 m. Známá jezera v okolí: Lac de Malaguet 600 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení).
Rezervace
Ubytování ve Francii, Monlet:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 630 m n.m.
Historické město s 20'500 obyvatel, 75 km od St Etienne, 130 km od Lyon, 130 km od Clermont-Ferrand. Veškeré služby v místě. Diskotéka, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. K vidění: Muzeum 'Crozatier', katedrála (světové kulturní dědictví UNESCO). Pro cestu do St Juan de Compostella jeďte po silnici GR 65.
informace pro letní ubytování
Potápění, kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Možnost výuky následujících sportů: létání, divoká voda, motorismus.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:40
Mapa stránek ...