Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Passerat' - Francie (Auvergne), Maurs-la-Jolie. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a video. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Passerat, Maurs-la-Jolie

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4293_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a video. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 14:17
Mapa stránek ...