Ubytování ve Francii, Langlerial (Auvergne) v rekreačním domě 'O'Petit Bonheur'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě O'Petit Bonheur, Langlerial
★★

Francie, Auvergne, Langlerial

Francie, Auvergne, Langlerial
Číslo objektu: FR4255.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4255_101_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.348,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 56 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko. Sprcha/WC. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Parkování (oplocený). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Malý rodinný dům 'O'Petit Bonheur', renovovaný v roce 2012, obklopen stromy a poli. Na kraji obce, 3 km od centra. K dispozici pouze pro Vás: park (oplocený) s trávníkem a stromy, parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 6 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, krytý bazén 5 km. Jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Vulcania, Volvic, La Vallée de la sioule. Pozor prosím: auto doporučeno. Dálnice 10 km od domu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:18
Mapa stránek ...