Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maison Les Oies' - Francie (Auvergne), Blot-l'Eglise. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 63 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), kamna na dřevo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. E-topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maison Les Oies, Blot-l'Eglise

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4250_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 63 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), kamna na dřevo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. E-topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.8.2018 16:53
Mapa stránek ...