Ubytování ve Francii, Blot-l'Eglise (Auvergne) v rekreačním domě 'Maison Les Oies'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Maison Les Oies, Blot-l'Eglise
★★

Francie, Auvergne, Blot-l'Eglise

Francie, Auvergne, Blot-l'Eglise
Číslo objektu: FR4250.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4250_101_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.603,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 63 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), kamna na dřevo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. E-topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Malá chalupa 'Maison Les Oies', renovovaný v roce 2015. V obci, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 100 m2. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 10 km, potraviny 200 m, supermarket 10 km, restaurace 10 km, termální bazén 'Chateauneuf les Bains' 10 km. Atrakce v blízkosti: Gorges de la Sioule 5 km, Saint Gervais d'Auvergne 10 km, Gorges de Chouvigny 20 km, Vulcania 35 km, Clermont-Ferrand 50 km, Vichy 50 km. Turistické oblasti Puy de Dôme 50 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hlavní silnice v blízkosti.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 06:46
Mapa stránek ...