Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gîtes Fialoux' - Francie (Ard?che Drôme), Die. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojov byt 'Gîte 3', pro 8 osob, 125 m2, jednoduché a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele a 2 lůžka nad sebou.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a mraznička.Koupelna, sprcha a oddělené WC.Další zařízení: pračka.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gîtes Fialoux, Die

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4650_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov byt 'Gîte 3', pro 8 osob, 125 m2, jednoduché a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele a 2 lůžka nad sebou.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a mraznička.Koupelna, sprcha a oddělené WC.Další zařízení: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 17:27
Mapa stránek ...