Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gîtes Fialoux' - Francie (Ard?che Drôme), Die. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojov 'Chalet Fialoux' dům pro 6 osob, 35 m2, jednoduché zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák a trouba.Sprcha/WC.Terasa 8 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: pračka.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gîtes Fialoux, Die

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4650_11_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Chalet Fialoux' dům pro 6 osob, 35 m2, jednoduché zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák a trouba.Sprcha/WC.Terasa 8 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 03:30
Mapa stránek ...