Ubytování ve Francii, Die (Ard?che Drôme) v apartmánu 'Gîtes Fialoux'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Gîtes Fialoux, Die
★★

Francie, Ard?che Drôme, Die

Francie, Ard?che Drôme, Die
Číslo objektu: FR4650.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4650_10_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.537,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Chalet Fialoux' dům pro 6 osob, 35 m2, jednoduché zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák a trouba.Sprcha/WC.Terasa 8 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Malý rekreační zařízení 'Gîtes Fialoux', obklopen loukami.Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd možný celoročně jen do 50 m od domu. Přírodní cesta, úzká cesta, v zimě nutné sněhové řetězy. Doporučujeme auto, cesta.Poloha: ve čtvrti Le Moulin, mimo obec Die, klidná poloha v zeleni, na okraji lesa. Výhled z domu na hory a do údolí.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, délka 12 m x šířka 6 m, otevřeno od 01.06. do 30 .09.), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 5 km, potraviny 5 km, supermarket 10 km, restaurace 5 km, zátoka ke koupání 10 km, skalnatá pláž 10 km, tenis 5 km, jízdárna 15 km, visutá lanovka 25 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:23
Mapa stránek ...