Ubytování ve Francii, Buis-les-Baronnies (Ard?che Drôme) v apartmánu. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu, Buis-les-Baronnies
★★★

Francie, Ard?che Drôme, Buis-les-Baronnies

Francie, Ard?che Drôme, Buis-les-Baronnies
Číslo objektu: FR4628.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4628_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.712,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 95 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s TV, video a rádio. Jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (110 cm). Koupelna/WC. Plynové topení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování u domu. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Do domu vede 15 schodů. Dvůr 75 m2. Krb. Horní podlaží: ložnice s malými okny. Pokoje na galerii dosažitelné 4 schodky. Výška stropu nad schodištěm: 1,70 m.
Informace o domě (rezidenci)
Besignan 11 km od Buis les Baronnies: Řadový kamenný dům 'Maison du Brun' leží ve stromy obklopené osadě se 4 domy mimo obec. Obchod 11 km, potraviny 5 km, supermarket 11 km, restaurace 5 km, koupaliště 11 km. Jízdárna 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Naprolti domu je stodola.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Buis-les-Baronnies:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, známá, historická vesnice s 2'500 obyvatel, 19 km od Vaison-la-Romaine, 45 km od Carpentras, 60 km od Avignon. V obci: supermarket, obchody, potraviny, restaurace, kino, pamětihodnosti. Buis-les-Baronnies známé trhem lipových květů, který se koná každoročně v čevenci v Drome Provencale. Obec si zachovala svůj autentický charakter s římskými pozůstatky, objevujícími se v labyrintu ulic.
informace pro letní ubytování
Bazén. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. 4 x 4, Quad, létání, otevřený bazén od června do září. Početné turistické okruhy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 20:49
Mapa stránek ...