Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu - Francie (Ard?che Drôme), Buis-les-Baronnies. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový řadový dům 95 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s TV, video a rádio. Jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (110 cm). Koupelna/WC. Plynové topení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování u domu. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Do domu vede 15 schodů. Dvůr 75 m2. Krb. Horní podlaží: ložnice s malými ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu, Buis-les-Baronnies

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4628_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 95 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj s TV, video a rádio. Jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (110 cm). Koupelna/WC. Plynové topení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování u domu. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Do domu vede 15 schodů. Dvůr 75 m2. Krb. Horní podlaží: ložnice s malými okny. Pokoje na galerii dosažitelné 4 schodky. Výška stropu nad schodištěm: 1,70 m.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:47
Mapa stránek ...