Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence jaune et rose' - Francie (Alsasko), Marckolsheim. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 54 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Pěkné zařízení: vstup. Kuchyně (trouba, 4 indukční varná deska) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Topení na naftu. V horním patře: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). 1x dětský pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro r ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence jaune et rose, Marckolsheim

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr5426_100_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 54 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Pěkné zařízení: vstup. Kuchyně (trouba, 4 indukční varná deska) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Topení na naftu. V horním patře: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). 1x dětský pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 05:08
Mapa stránek ...