Ubytování ve Francii, Marckolsheim (Alsasko) v apartmánu 'Résidence jaune et rose'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Résidence jaune et rose, Marckolsheim
★★

Francie, Alsasko, Marckolsheim

Francie, Alsasko, Marckolsheim
Číslo objektu: FR5426.100.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr5426_100_4/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.413,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 54 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Pěkné zařízení: vstup. Kuchyně (trouba, 4 indukční varná deska) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Topení na naftu. V horním patře: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). 1x dětský pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Malý, útulný vícegenerační dům 'Résidence jaune et rose', 3-podlažní, renovovaný v roce 2003. V centru obce Marckolsheim, klidná poloha, v srdci města. V domě: ústřední topení. Parkovací místo na pozemku. Obchod 120 m, potraviny 250 m, restaurace 130 m, autobusová zastávka 250 m, nádraží 'SELESTAT' 15 km, park 'EuropaPark' 20 km, koupaliště 850 m. Tenis 900 m, jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: EuropaPark 20 km, Marché Noel Markolsheim fin novembre, Corso fleuri,chars ? Sélestat 2e s aout, Foire aux vins de Colmar, festival international de jazz en Mars, www.marckolswing.fr. Turistické oblasti www.marckolsheim.fr, www.labouilloire.fr, www.grandried.fr. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Marckolsheim:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Marckolsheim leží uprostřed Alsass v Ried na francozsko-německé hranici, na řece Rýn malé město s 3'400 obyvatel, 22 km východně od Colmar, 50 km jižně od Strasbourg. Veškeré služby v místě. Ideální výchozí bod pro prozkoumání velkých turistických míst: zámek 'Haut Koenigsbourg', cest kolem vinic, přírodní rezervaci I11, Riet s bohatou rozmanitou faunou, museum automobilu Mulhouse, Europa-park v blízkoležícím Německu, Fribourg.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 07:05
Mapa stránek ...