Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence jaune et rose' - Francie (Alsasko), Marckolsheim. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'apt 2', 2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení na naftu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence jaune et rose, Marckolsheim

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr5426_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'apt 2', 2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení na naftu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 09:16
Mapa stránek ...