Ubytování ve Francii, Isola 2000 (Alpy - jih) v apartmánu 'Le New Chastillon'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le New Chastillon, Isola 2000
★★★

Francie, Alpy - jih, Isola 2000

Francie, Alpy - jih, Isola 2000
Číslo objektu: FR7604.200.11
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7604_200_11/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.232,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Koupelna/WC. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Le New Chastillon'. 75 byty v rezidenci. V centru obce Isola 2000, 50 m od sjezdovek. Společné: krytý bazén (6 x 3 m). V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), výtah, lyžárna. Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Veřejné parkoviště. Obchod, obchodní centrum, restaurace, pekárna 100 m. Vlek 100 m, sedačková lanovka, lyžařské sjezdovky 50 m, lyžařská škola, dětská mateřská školka 100 m. Atrakce v blízkosti: Aquavallée ? Isola village, ESF. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Domaine du Mercantour. Turistické oblasti Balades en raquettes, motoneige, conduite sur glace, ski de nuit. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.7.2019 03:34
Mapa stránek ...