Ubytování v Řecku, Pentamodi, Heraklion (Kréta) v rekreačním domě 'Christina I'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Christina I, Pentamodi, Heraklion
★★★★

Řecko, Kréta, Pentamodi, Heraklion

Řecko, Kréta, Pentamodi, Heraklion
Číslo objektu: GR6020.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/gr6020_100_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.491,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Christina 1', 5-pokojová vila 150 m2. Velmi komfortní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV, TV-satelit a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. Koupelna/WC, sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko a klimatizace. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko a klimatizace. Koupelna. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory, na bazén, do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Christina I 15 km od Heraklion Town: Velmi pěkná vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Christina I', rok výstavby 2002. 20 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 250 m2, pěkná zahrada k relaxaci, dvůr, bazén bez náhledu (35 m2, 01.05.-31.10.). Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: klimatizace, pračka. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, obchodní centrum 15 km, restaurace 1 km, pekárna 1 km, kavárna 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 05:54
Mapa stránek ...