Ubytování v Řecku, Melisourgio, Chania (Kréta) v rekreačním domě 'Sevi Small'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Sevi Small, Melisourgio, Chania
★★★★

Řecko, Kréta, Melisourgio, Chania

Řecko, Kréta, Melisourgio, Chania
Číslo objektu: GR6510.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/gr6510_110_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.220,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Sevi Small', 1-pokojová vila 60 m2 na 2 podlažích. Velmi komfortní zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka, otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit, CD, DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, k bazénu. Velká kuchyně (myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). V horním patře: 1x otevřený dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem, koupelna, TV a klimatizace. Zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Melissourgio 25 km od Chania: Velmi stylová vila 'Sevi Small', rok výstavby 2004, obklopen stromy. V centru obce Melissourgio, klidná, slunná poloha, 2 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'500 m2, pěkná zahrada k relaxaci, bazén bez náhledu, oplocený (30 m2, 01.05.-31.10.). Sprcha/WC u bazénu, zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: s TV, Wireless LAN [WLAN], klimatizace, pračka. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Parkovací místo. Obchod 2.5 km, potraviny 2.5 km, supermarket 2.5 km, obchodní centrum 25 km, restaurace 300 m, bar 2 km, pekárna 500 m, kavárna 300 m, písečná pláž 'Nopigeia' 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2017 00:04
Mapa stránek ...