Ubytování v Řecku, Kokkino Chorio (Kréta) v apartmánu 'P?ntiti 3'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Řecku
v apartmánu P?ntiti 3, Kokkino Chorio
★★★

Řecko, Kréta, Kokkino Chorio

Řecko, Kréta, Kokkino Chorio
Číslo objektu: GR6590.100.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/gr6590_100_3/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.627,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'P?ntiti 3', 3-pokojový řadový dům 75 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu, k bazénu. Kuchyňský kout). Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Kokino Korio, 30 km od Chania: Pěkný řadový dům 'P?ntiti'. V obci 3 km od centra Kokino Korio, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 1 km od moře. Společné: přírodní pozemek. K dispozici pouze pro Vás: bazén (6 x 5 m, hloubka 160 cm, 01.03.-30.10.). Terasa (40 m2), zahradní nábytek. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo. Potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, písečná pláž 5 km oblázková pláž 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Řecku, Kokkino Chorio:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nejkrásnější město ostrova Kréta na severním pobřeží ostrova, postaveného na troskách antického Kidonias. Chania zažila bezpočet invazí, ale také kultur, které měly vliv také k ještě dnes zřetelným fasádám domů, zámků, zdí, starožitností, klášterů a kostelů. Dva příjezdy do Chania: letištěm od Akrotiri a přístavem ze Suda. Městské tržiště v centru města ční nad celým městem. Nedaleko centra města je městský park s malým zoologickým parkem (domorodá zvířata). Vedle je park 'Irini a Filia' (mír a přátelství). Benátský přístav velice malebný v každou roční i denní dobu je u turistů stejně jako u domorodých vcelice oblíbený, mimo jiné pro širokou nabídku zábavy. Blízkoležící pobřežní pás poskytuje dlouhé pláže. Obec, na severozápadě ostrova přímo u moře, severní orientace. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, bar, diskotéka, noční klub, kino. Doprava letadlem: letiště Chania (CHQ).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2018 02:39
Mapa stránek ...