Ubytování v Řecku, Istron, Agios Nikolaos (Kréta) v rekreačním domě 'Alkistis Istron'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Alkistis Istron, Istron, Agios Nikolaos
★★★★

Řecko, Kréta, Istron, Agios Nikolaos

Řecko, Kréta, Istron, Agios Nikolaos
Číslo objektu: GR6160.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/gr6160_100_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 44.090,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová vila 56 m2. Světlé, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna 37 m2 s koupelna/sprcha/WC, TV-satelit, CD a klimatizace. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Zahradní nábytek, gril, lehátka, místo k posezení. Nádherný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička, telefon, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1040K123K0340100
Informace o domě (rezidenci)
Alkistis Istron 1 km od Istron Village: Velmi moderní, komfortní vila 'Alkistis Istron', přistavěný, rok výstavby 2005. 120 m plaz, přímý přístup na pláž. K dispozici pouze pro Vás: dvůr, bazén bez náhledu (36 m2, 01.05.-31.10.). Tenis, zahradní sezení, terasa, gril. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], slunná terasa, klimatizace, bezpečnostní zařizení, pračka, sušička. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, supermarket 1 km, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar, kavárna 100 m. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Hlídaná rezidence. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 2 domy.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2019 13:43
Mapa stránek ...