Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Hloi' - Řecko (Kréta), Gerani, Rethymno. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Hloi', 4-pokojová vila 156 m2 na 2 podlažích. Světlé, renovovaná v roce 2013, velmi komfortní zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit, CD, DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. Koupelna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvo ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Hloi, Gerani, Rethymno

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/gr6487_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Hloi', 4-pokojová vila 156 m2 na 2 podlažích. Světlé, renovovaná v roce 2013, velmi komfortní zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit, CD, DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. Koupelna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko a koupelna. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Koupelna. 3x balkon, zahrada. Balkónový nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný výhled na moře, na hory, na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka, sejf, žehlička. 1041K91002928501
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.10.2019 18:52
Mapa stránek ...