Ubytování v Řecku, Chania (Kréta) v apartmánu 'Cretan View'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Řecku
v apartmánu Cretan View, Chania
★★★★

Řecko, Kréta, Chania

Řecko, Kréta, Chania
Číslo objektu: GR6480.200.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/gr6480_200_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.806,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, plochá obrazovka, CD a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Terasa 4 m2, terasa 3 m2. Gril (zahradní gril mobilní). Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vhodné pro 2 dospělé osoby a 2 děti. 1042K123K2864001
Informace o domě (rezidenci)
Stavros 16 km od Chania: Komfortní dvougenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Cretan View', rok výstavby 2010. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 50 m od moře, 1 km plaz, na ulici. Společné: pozemek 4'000 m2 (oplocený), zahrada, bazén (100 m2, 01.01.-31.12.) s mořskou vodou. Dětské brouzdaliště, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: přístup na internet, klimatizace. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Supermarket 1 km, restaurace 500 m, písečná pláž 1 km, termální bazén 1 km. Pozor prosím: objekt ref.: GR6480.200.1&2 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Řecku, Chania:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nejkrásnější město ostrova Kréta na severním pobřeží ostrova, postaveného na troskách antického Kidonias. Chania zažila bezpočet invazí, ale také kultur, které měly vliv také k ještě dnes zřetelným fasádám domů, zámků, zdí, starožitností, klášterů a kostelů. Dva příjezdy do Chania: letištěm od Akrotiri a přístavem ze Suda. Městské tržiště v centru města ční nad celým městem. Nedaleko centra města je městský park s malým zoologickým parkem (domorodá zvířata). Vedle je park 'Irini a Filia' (mír a přátelství). Benátský přístav velice malebný v každou roční i denní dobu je u turistů stejně jako u domorodých vcelice oblíbený, mimo jiné pro širokou nabídku zábavy. Blízkoležící pobřežní pás poskytuje dlouhé pláže. Obec, na severozápadě ostrova přímo u moře, severní orientace. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, bar, diskotéka, noční klub, kino. Doprava letadlem: letiště Chania (CHQ).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 00:11
Mapa stránek ...