Ubytování v Řecku, Asteri, Rethymno (Kréta) v rekreačním domě 'Carme Villa Aitne'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Carme Villa Aitne, Asteri, Rethymno
★★★★★

Řecko, Kréta, Asteri, Rethymno

Řecko, Kréta, Asteri, Rethymno
Číslo objektu: GR6491.480.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/gr6491_480_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 32.745,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Carme Villa Aitne', 2-pokojová vila 80 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 5 dospělý. Velmi pěkné a osobité zařízení: otevřený obývací pokoj se závěsem s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a klimatizace. Vstup na verandu, k bazénu. Kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna. V horním patře: 1x velký pokoj se posuvnými dveřmi závěsem, Šatna s 2x lůžko a TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj se posuvnými dveřmi závěsem s 1x lůžko a klimatizace. Sprcha/WC. Zahradní sezení, zahrada. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře, na hory, na bazén a do zahrady. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Adele 9 km od Rethymno: Velmi pěkná vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Carme Villa Aitne', 1'200 m n.m., 2-podlažní, obklopen stromy. 12 domy v rezidenci. V centru obce Adele, klidná, slunná poloha, 800 m od moře. Společné: dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 80 m2, bazén bez náhledu (01.05.-31.10.). Zahradní sezení, zahradní nábytek, ohniště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar s TV, Wireless LAN [WLAN], klimatizace. Výměna povlečení denně. Výměna ručníků denně. Parkovací místo. Atrakce v blízkosti: Heraklion Airport 76 km, Rethymno Port 7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz. Objekt vhodný pro 5 dospělý. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 09:22
Mapa stránek ...