Ubytování v Řecku, Asteri, Rethymno (Kréta) v rekreačním domě 'Asteri 1'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Asteri 1, Asteri, Rethymno
★★★★

Řecko, Kréta, Asteri, Rethymno

Řecko, Kréta, Asteri, Rethymno
Číslo objektu: GR6491.130.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/gr6491_130_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 50.304,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Asteri 1', 4-pokojová vila 180 m2 na 2 podlažích. Velmi pěkné zařízení se dřevem: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit, CD, stereo přehrávač, DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem, koupelna, koupelna/sprcha, TV-satelit a klimatizace. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko a klimatizace. Vstup na zahradu, k bazénu. Velká kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s klimatizace. Koupelna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem, koupelna a klimatizace. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko, koupelna, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 2x balkon, zahradní sezení, zahrada. Balkónový nábytek, gril, lehátka. Pěkný výhled na moře, na hory, na bazén a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Stavromenos 13 km od Rethymno: Velmi pěkná, stylová vila 'Asteri 1', přistavěný, rok výstavby 2007. V centru obce Asteri village, slunná poloha, 2 km od moře, 3 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 550 m2, dvůr, bazén bez náhledu (8 x 5 m, 40 m2, 01.04.-15.11.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, domek u bazénu s sporákem, zahradní sezení, gril. V domě: s TV, Wireless LAN [WLAN], whirlpool, ústřední topení, klimatizace, pračka, sušička. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Parkovací místo. Obchod 100 m, potraviny 3 km, supermarket 3 km, obchodní centrum 15 km, restaurace 100 m, bar 3 km, pekárna 3 km, kavárna 300 m, internetová kavárna 3 km, písečná pláž 3 km. Atrakce v blízkosti: Heraklion airport 73 km, Rethymno port 15 km, Arkadi Monastery 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz, hlídání dětí možné. Vhodné pro společenské akce. Rezidence s elektricky ovládanou branou.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2018 10:38
Mapa stránek ...