Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Zillertal 3000' - Rakousko (Zillertal), Mayrhofen. Jedná se o ubytování pro 19 osob, k dispozici je 11 pokojů z toho je 10 ložnic. 11-pokojový dům 450 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. V horním patře: velký obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. 1x malý pokoj s 1x lůžko, 1x místo ke spaní, umyvadlo a TV-satelit. 1x pokoj s 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní a TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchy ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Zillertal 3000, Mayrhofen

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6290_520_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 19 osob, k dispozici je 11 pokojů z toho je 10 ložnic
Popis ubytování (interiér)
11-pokojový dům 450 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. V horním patře: velký obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. 1x malý pokoj s 1x lůžko, 1x místo ke spaní, umyvadlo a TV-satelit. 1x pokoj s 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní a TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. 2x sprcha, 2x WC zvlášť. Ve 2. patře: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), umyvadlo. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout. 2x sprcha/WC. 2x velký balkon. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Ve velkém obývacím pokoji/jídelně je dostatek prostoru na společné strávení večera. Velmi dobře vybavená kuchyně je přímo vedle. Celkem: 4 kuchyně v domě. Z většiny pokojů je přístup na balkon. Ložní prádlo a ručníky je možno pronajmout – prosím předem nahlásit!
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2018 03:11
Mapa stránek ...