Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Michaela' - Rakousko (Zillertal), Kaltenbach. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový byt 145 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: v horním patře: vstup. WC zvlášť. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 2x dvoulůžkový pokoj. Velký obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní kout. Koupelna/sprcha/WC. 3x balkon. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: soukromý vstup.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Michaela, Kaltenbach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6272_640_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 145 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: v horním patře: vstup. WC zvlášť. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 2x dvoulůžkový pokoj. Velký obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní kout. Koupelna/sprcha/WC. 3x balkon. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: soukromý vstup.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.6.2018 13:10
Mapa stránek ...