Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Monika' - Rakousko (Zillertal), Kaltenbach. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 47 m2, v patře. Pěkné a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. 2x balkon. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Monika, Kaltenbach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6272_471_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 47 m2, v patře. Pěkné a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. 2x balkon. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:57
Mapa stránek ...