Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Rissbacher' - Rakousko (Zillertal), Kaltenbach. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), video a kachlová kamna. 1x dvoulůžkový pokoj. Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Rissbacher, Kaltenbach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6272_440_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), video a kachlová kamna. 1x dvoulůžkový pokoj. Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. 2x velký balkon, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka, odkládací místnost. Nádherný výhled na hory. Jeden z dvojlůžkových pokojů má přístupný prostor se skříněmi.Téměř ze všech pokojů je přímý přístup na velké balkony. V kuchyni je velká jídelna a krásné dřevěné obložení. V obývacím pokoji jsou také pěkná kachlová kamna.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 04:07
Mapa stránek ...