Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plank' - Rakousko (Zillertal), Kaltenbach. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Částéčně zkosený, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na balkon. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), kachlová kamna. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s 1x pohovka, jídelní kout a rádio. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1 skříňový pokoj. Z obytné ložnice je vstup do kuchyn ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plank, Kaltenbach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6272_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Částéčně zkosený, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na balkon. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), kachlová kamna. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s 1x pohovka, jídelní kout a rádio. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1 skříňový pokoj. Z obytné ložnice je vstup do kuchyně (průchozí pokoj). Parketové podlahy. Přistýlka je vhodná pouze pro děti do 12 roků.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.10.2017 18:59
Mapa stránek ...