Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alpenhof' - Rakousko (Zillertal), Fügen. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový byt 105 m2. Komfortní a útulné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní, sprcha/WC a rádio. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, TV-satelit. 2x balkon. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Itálii - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alpenhof, Fügen

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6263_700_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 105 m2. Komfortní a útulné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní, sprcha/WC a rádio. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, TV-satelit. 2x balkon. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2017 03:24
Mapa stránek ...